مشکل مرورگر بعد از نصب jdk

ارسال پست
mgk

مشکل مرورگر بعد از نصب jdk

پست توسط mgk » شنبه 21 اردیبهشت 1398, 1:37 am

سلام وقتتون بخیر
سیستمم یه مشکلی بعد از نصب jdk پیدا کرده خوشجال میشم کمکم کنید تا رفع بشه!
سیستم من win 7, 64 bit هست، و نسخه jdk-9-ea+162_windows-x86 را نصب کردم، اما بعد از اون مرورگر هام اغلب سایت ها رو باز نمی کنن و ارور عدم اتصال به نت رو میده! و فقط موتور گوگل و بعضی از سایت ها رو باز می کنه.
و برای رفع این مشکل برنامه را حذف می کنم و ظاهرا درست شده اما بعد از خاموش کردن pc دوباره همون ارور رو میده و اینبار با نصب همون jdk میتونم از مرورگرم استفاده کنم! :geek:

و حالت پرپر زدن هم در مرورگر پیدا شده، یهو صفحه شروع میکنه به پرپر زدن!!!

متاسفانه restore point ها هم مربوط میشه به بعد این مشکل و دسترسی به موارد بیشتر ندارم تا سیستم رو به حالت قبل از نصب اون ببرم
میخواستم اگر در این مورد اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید
با سپاس!

java2
مدیر کل سایت

Re: مشکل مرورگر بعد از نصب jdk

پست توسط java2 » شنبه 21 اردیبهشت 1398, 12:14 pm

با سلام، این مشکل احتمالا مربوط به JDK نمیباشد، و خطا از نرم افزار دیگری است که نصب کردید.
در ضمن سعی کنید از نسخه های جاوایی استفاده کنید که استاد بهادر توصیه می کنند.

mgk

پست توسط mgk » سه شنبه 24 اردیبهشت 1398, 12:23 pm

java2 نوشته شده:
شنبه 21 اردیبهشت 1398, 12:14 pm
با سلام، این مشکل احتمالا مربوط به JDK نمیباشد، و خطا از نرم افزار دیگری است که نصب کردید.

سلام
ممنون!
چطور می تونم متوجه شم چه برنامه ایه؟
آیا ابزار یا برنامه ای وجود داره (مثل Windows Repair، البته این رو استفاده کردم اما مشکل رو بطور کامل برطرف نکرد) که سیستم رو عیب یابی و درست کنه؟

اما کلا این مشکل مربوط میشه به بعد نصب jdk. که در کنارش سعی کردم اندروید استودیو را هم راه بندازم که موفق نبود.
اگر از اندروید استودیو باشه چطور برنامه اش رو حذف کنم؟ چون در لیست آنیستالر موجود نیست.

mgk

پست توسط mgk » سه شنبه 24 اردیبهشت 1398, 2:17 pm

java2 نوشته شده:
شنبه 21 اردیبهشت 1398, 12:14 pm

سلام
ممنون!
چطور میشه متوجه شد چه برنامه ای خلل ایجاد کرده؟ ایا اون برنامه هایی که بعدش نصب کردم منظورتونه؟
اندروید استودیو رو نصب کردم ما درست اجرا نشد!
اگر از اون باشه چطور بایستی حذفش کنم ؟ چون در لیست آنیستالر موجود نیست! روش خاصی داره برای حذفش؟

در کل میشه از ابزار یا نرم افزاری جهت عیب یابی کامل سیستم استفاده کرد؟ مورد پیشنهادی تون چیه؟ خودم از Windows Repair استفاده می کنم که چندان کارا نیست و موقتی رفع مشکل میکنه!

java2
مدیر کل سایت

پست توسط java2 » چهار شنبه 25 اردیبهشت 1398, 11:44 pm

سلام
به احتمال زیاد برای دانلود یکسری از کتابخانه های اندروید مجبور به نصب نرم افزار خاصی* شده اید. و ان نرم افزار مرورگر شما را دچار مشکل کرده است برای رفع این موضوع وارد Network Option شوید و گزینه ها را به حالت اولیه باز گردانید.

ارسال پست